Susisiekite: info@jorus.lt | +370 608 74355 (I-V, 9-17 val.)
Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 45 €.

Tvarumas

Founders

Lokacija

Būdami Šakių rajono dalimi bei įdarbindami vietos bendruomenę. mes prisidedame prie regiono ekonomikos kėlimo. Skleidžiame žinią, kad mažesnieji Lietuvos regionai yra palankūs verslo kūrimui, o kūryba tokioje organiškoje aplinkoje – tiesiog žydi!

Bendruomeniškumas

Esame atviri ir noriai įsitraukiame į vietos bendruomenės organizuojamus renginius. Nuo pat verslo įkūrimo puoselėjame draugystę su Vilkaviškio, Šakių ir Marijampolės savivaldybių bendruomenėmis ir prisidedame prie jų iniciatyvų ne tik finansine išraiška, bet ir kūrybinėmis idėjomis.

Founders
Founders

POLA rėmimas

Skaičiuojame trečius draugystės su „Pagalbos onkologiniams ligoniams asociacija“ metus. Didžiuojamės prisidėdami prie kilnių POLA tikslų ir džiaugiamės galėdami savo produkcija paremti įkvepiančią asociacijos veiklą bei suteikti šansą onkologinių ligų paliestiems žmonėms kasdien vartoti aukščiausios kokybės produktus.

Meno ir gamtos sinergija

Nuo pat Jorus veiklos pradžios puoselėjame gražią draugystę su medžiagų ir produktų dizainere Agne Kučerenkaite. Šios kūrėjos išskirtinumas – gamybos atliekų pavertimas žaliavomis, iš kurių kuriami nauji produktai. Didžiuojamės Agnės pasiekimais ir tarptautiniu įvertinimu už produktus, kuriuos ji sukūrė pasitelkdama Jorus produktų gamybos atliekas taip skatindama tvarumą ir sąmoningesnį požiūrį į aplinką.

Founders
Founders

Ekologinis ūkis

Puoselėdami ilgametes ūkininkavimo tradicijas, perduodamas iš kartos į kartą, mes laikomės tvirtų principų. Savo produkciją gaminame iš ekologiškai augintų kanapių ir moliūgų taip užtikrindami, kad vartotojai gautų tik aukščiausios kokybės, švariai augintos žaliavos produktus, o gamtos tarša būtų sumažinta.