Susisiekite: info@jorus.lt | +370 608 74355 (I-V, 9-18 val.)
Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 45 €. Gauk 10% nuolaidą pirmam užsakymui su kodu pirmas.

Kankina nemiga? Ar CBN ekstraktas gali turėti įtakos miego kokybei?

CBN

Svajojate, kaip po sunkios darbo dienos atsigulsite į minkštus patalus ir, vos tik užmerkę akis, pasieksite sapnų „karalystę“? Deja, nuo spartaus šiuolaikinio gyvenimo tempo neatsiejamas stresas, įtampa bei kitos asmeninės priežastys neretai lemia suprastėjusią miego kokybę bei visą „puokštę“ neigiamų to padarinių. Tiesa, užuot iš karto pradėjus vartoti cheminius medikamentus, vis daugiau žmonių ieško natūralių šios problemos sprendimų būdų ir domisi, ar, pavyzdžiui, CBN produktai gali pagerinti miego kokybę. Tad šio mūsų straipsnio tikslas – plačiau aptarti, kas yra CBN, kaip ši medžiaga veikia ir kokią teigiamą įtaką turi mūsų fizinei bei emocinei sveikatai?

Kokybiškas miegas – fizinės ir emocinės sveikatos garantas

Faktas, jog žmogus pramiega trečdalį savo gyvenimo, šiek tiek šokiruoja, ar ne? Visgi, kokybiškas miegas – būtina sąlyga, kalbant apie visapusiškai gerą fizinę bei emocinę sveikatą. Pakankamai ilgai ir, svarbiausia, kokybiškai pailsėjęs žmogus:

  • yra produktyvesnis;
  • geriau sukoncentruoja dėmesį;
  • pasižymi geresne trumpalaike atmintimi;
  • yra atsparesnis ligoms, nes miego metu gaminasi ląstelės, stiprinančios imunitetą;
  • yra atidesnis (tai svarbu, pavyzdžiui, vairuojant);
  • lengviau sprendžia iškilusias problemas;
  • yra sveikesnis, nes miego metu, cirkuliuojant dideliam kiekiui augimo hormono, stiprinami kaulai, raumenys, skatinami odos atsinaujinimo procesai.

Tad – saldžių sapnų! O tie, kuriems nepavyksta saldžiai išsimiegoti, turėtų ieškoti nemigos priežasčių ir, žinoma, atrasti sau efektyviausią šios problemos sprendimo būdą.

Kas yra CBN ir koks jo poveikis miegui?

CBN – tai kanabinolis, randamas kanapėse. Remiantis atliktais tyrimais ir moksliniais straipsniais, kuriuose analizuojama CBN poveikis žmogaus sveikatai, galima teigti, jog šis kanabinoidas turi ne tik antibakterinių, skausmą, uždegimą bei pykinimą malšinančių savybių, bet veikia atpalaiduojančiai bei mažina stresą. Tai – būtinos sąlygos, kalbant apie galimybę užmigti greičiau, miegoti giliau bei ilgiau.

CBN – vienas iš labiausiai raminančių kanabinoidų. Tačiau, kitaip nei THC, CBN skatina atsipalaidavimą, tačiau psichotropinio poveikio neturi. Jei CBN aliejai yra vartojami ne per dideliais kiekiais, žmogus jaučiasi ramesnis, tačiau išlieka dėmesingas ir koordinuotas. Nemalonios savijautos, pavyzdžiui, energijos trūkumo, „traukimo prie žemės“ būsenos ir pan., nebus ir kita dieną po preparato naudojimo, priešingai, nei, pavyzdžiui, geriant kai kuriuos vaistus, skirtus kovai su nemiga. Tokią išvadą patvirtina ir mokslinių eksperimentų išvados. Jų dalyviai, vartoję CNB, teigė pajutę mieguistumą, tačiau nebuvo apsvaigę.

Atlikti tyrimai patvirtino, jog didesnės dozės CBN padidina ir miego trukmės laiką. Svarbi ir mokslininkų keliama hipotezė, jog CBN, vartojamas su, pavyzdžiui, melatoninu, gali turėti dar didesnę įtaką miego kokybei.

Ar CBN aliejus miegui man tikrai tiks?

Prieš atrandant medikamentus, geriausiai tinkančius vieno ar kito sveikatos sutrikimo gydymui, dažnai tenka pirkti ir išbandyti kelias skirtingas alternatyvas, tiesa? Jei nėra vienos „stebuklingos“ cheminės piliulės, kaip ranka nuimančios kankinančią sveikatos problemą, tad CBN aliejai, taip pat nėra tinkami kiekvienam. Žinoma, tai – natūrali, saugi alternatyva įprastiems vaistams nuo nemigos ir, ne mažiau svarbu, nesukelianti priklausomybės. Tad, jei miego sutrikimų kaina – suprastėjusi gyvenimo kokybė, nieko nerizikuodami, galite patys išbandyti, ar CBN aliejus Jūsų atveju yra efektyvus.

Tiesa, norintiems akivaizdaus efekto „čia ir dabar“, gali tekti nusivilti. CBN aliejus miegui turėtų būti vartojamas reguliariai, ilgesnį laiką. Tik tada, įvertinus savo miego pokyčius, galima atsakyti, ar CBN ekstraktas, kaip miegą gerinanti priemonė, individualiu atveju buvo veiksminga.

Nesvarbu, kokį produktą, įsigytą mūsų parduotuvėje internetu ar fizinėse prekybos vietose, naudojate, kviečiame aktyviai dalintis savo atsiliepimais su mumis ir kitais „Jorus“ pirkėjais!