Susisiekite: info@jorus.lt | +370 608 74355 (I-V, 9-17 val.)
Iki nemokamos dovanos liko: 40.00

Kanapių aliejaus nauda organizmui

Kanapiu aliejaus nauda organizmui.

Jorùs“ komanda myli tai, ką duoda gamta, bet kartu ir vertina mokslininkų žodį. Prieš pradėdami naujo produkto gamybą ir siūlydami jį įsigyti savo pirkėjams, aktyviai bendradarbiaujame su mokslininkais, analizuojame atliktų tyrimų rezultatus. Džiaugiamės ilgamete, labai naudinga partneryste su KTU cheminės technologijos fakulteto profesoriumi R. Venskutoniu.

Kanapių aliejus, dėl sudėties, gausios mūsų organizmui svarbių medžiagų – produktas, kurį teigiamai vertina medikai, mokslininkai ir, žinoma, kiekvienas, jį jau išbandęs. Dar nespėjote paragauti? Suskubkite ištaisyti šią klaidą, nesvarbu, ar esate patenkintas dabartine sveikata ir išvaizda, ar susidūrėte su problemomis, prie kurių sprendimo gali prisidėti būtent šis aliejus.

Žinoma, norint pajusti kanapių aliejuje slypinčią naudą geresnei savijautai, svarbu rinktis tik kokybiškus produktus. Mes, „Jorùs“, prižiūrime visą produkto gamybos procesą: pradedant nuo kanapių sėjos ir baigiant išspausto aliejaus išpilstymu į butelius. Tad drąsiai teigiame, jog „Jorùs“ šalto spaudimo kanapių aliejus, pagamintas iš aukščiausios kokybės, be pesticidų ir herbicidų užaugintų kanapių – bene geriausia, kuo galite papildyti savo ir savo šeimos mitybos racioną ar grožio procedūrų ritualą. Vertinant aukščiausios kokybės ir produkto naudingumo santykį, tai – savo kaina kiekvienam, norinčiam gyventi sveikiau, prieinamas pasirinkimas.

Kanapių aliejus – nauda sveikatai neįkainojamas produktas

Ar, žiūrėdami į vaiskiai žalios spalvos kanapių aliejaus lašelį, susimąstėte, kokias gerai sveikatai itin reikšmingas medžiagas slepia šis produktas? Šis produktas, be visos „puokštės“ vitaminų (A, B1, B2, B3, B6, C, D, E), mikroelementų (cinko, geležies, kalcio, kalio, magnio ir kitų) ir kitų svarbių maistinių medžiagų, yra itin vertinamas dėl didelio kiekio gerųjų riebalų rūgščių (Omega-3, Omega-6) bei optimalaus jų santykio (3:1).

O šis aliejus – nauda, vertinant produkte esančių baltymų kiekį, prilygsta jautienai ar ėrienai. Tad, jei dėl tam tikrų priežasčių negalite ar nenorite vartoti mėsos ar pieno produktų, kanapių aliejus – viena iš patraukliausių alternatyvų, kaip aprūpinti organizmą reikiamu kiekiu būtinųjų baltymų.

Sklandesnis širdies ir kraujotakos darbas

Gerosios Omega-3 ir Omega-6 riebiosios rūgštys yra atsakingos už sklandesnį širdies ir kraujotakos sistemos veikimą. Pakankamas šių medžiagų kiekis bei, ne mažiau svarbu, optimalus santykis, gali sumažinti kraujo krešėjimą, tirštėjimą, padėti reguliuoti kraujo spaudimą. Tai – būtinos sąlygos, siekiant sumažinti infarkto ir kitų širdies bei kraujotakos (pavyzdžiui, venų varikozės) ligų atsiradimo tikimybę. Sklandžiam širdies ir kraujotakos sistemos darbui yra svarbios ne tik polinesočiosios riebalų rūgštys, bet ir įvairūs vitaminai, mineralai bei chlorofilas, kurių gausu kanapių sėklų aliejuje.

Mažesnis cholesterolio kiekis

Padidėjęs cholesterolio kiekis kraujyje – įvairių sveikatos sutrikimų, tarp jų – ir jau aptartų širdies bei kraujagyslių ligų – priežastis. Tinkamas Omega-3 ir Omega-6 santykis, esantis šiame aliejuje, gali sumažinti cholesterolio kiekį bei paspartinti medžiagų apykaitą. Riebalai deginami sparčiau, tad ir, nesikaupdami ant sienelių, neužkemša kraujagyslių.

Stipresnis imunitetas

Šis kanapių aliejaus privalumas, aktualus kiekvienam mūsų, nepriklausomai nuo amžiaus ar lyties, yra lemiamas ne tik riebiųjų rūgščių bei proteinų, bet ir produkto sudėtyje esančio chlorofilo. Omega-3 ir Omega-6 riebiosios rūgštys reguliuoja žarnyno mikroflorą, šalina toksinus iš organizmo, taip prisidėdamos prie natūralaus kūno atsparumo prieš įvairių ligų sukėlėjus formavimo. Proteinai, užtikrindami sklandžią kepenų fermentų funkciją, taip atlieka reikšmingą vaidmenį ir stiprinant imunitetą. Imuniteto stiprinimas, organizmo valymas, ląstelių apsauga nuo pakitimų, kuriuos gali išprovokuoti žalingas aplinkos poveikis – tik dalis svarbių funkcijų, atliekamų chlorofilo – žalios spalvos pigmento, esančio pluoštinėse kanapėse.

„Ramesni“ hormonai

Vienas iš kanapių išskirtinumų, faktas, jog tai – vienintelės iš valgomųjų sėklų, sudėtyje turinčios gama-linoleno rūgšties. Ši medžiaga gamina prostaglandiną E1, atliekantį hormonų reguliavimo bei balanso funkciją. Dėl šios priežasties kanapių sėklų aliejus yra rekomenduojamas moterims, ieškančioms sprendimo, kaip natūraliomis priemonėmis palengvinti nemalonius fizinius bei emocinius menopauzės ir PMS simptomus.

Sąnarių skausmo mažinimas

Ką tik paminėta gama-linoleno rūgštis, omega riebiosios rūgštys bei įvairūs mineralai, kurių gausų šiame produkte, gali padėti sumažinti varginantį sąnarių skausmą, gydyti uždegimus, artritą. 

Virškinimo sistemos ir žarnyno veiklos gerinimas

Aliejuje yra ir daug skaidulų – medžiagų, gerinančių virškinimą bei reguliuojančių žarnyno darbą. Tai – svarbi sąlyga, kalbant ne tik apie galimybę atsikratyti nereikalingų kilogramų, bet ir puikią kasdienę savijautą. Prie šios funkcijos įgyvendinimo reikšmingai prisideda ir chlorofilas, kuris ne tik gerina virškinimą, bet ir efektyviai valo organizmą nuo susikaupusių kenksmingų medžiagų.

Kiti reguliariai naudojamo kanapių aliejaus privalumai sveikatai

Mokslininkai nuolat atlieka įvairius tyrimus su kanapių aliejumi, siekdami patvirtinti arba paneigti, ar šis produktas veikia ir kokią daro įtaką vienai ar kitai organizmo funkcijai. Pavyzdžiui, vieno iš klinikinių tyrimų metu buvo nustatyta, jog šis produktas buvo naudingas pacientams po atliktų akių, nosies ir gerklės operacijų, besigydant gleivinės žaizdas.

Gerdami gryną aliejų ar vartodami jį kaip patiekalų priedą, jausitės sotesni. Tuo galima pasinaudoti, po truputį mažinant suvartojamo maisto porcijas ir taip siekiant pageidaujamo svorio.

Šio produkto nauda aktualus produktas ir asmenims, sergantiems cukriniu diabetu. Jame nedaug angliavandenių, mažai cukraus. Tam tikros medžiagos, esančios aliejuje, gali padėti reguliuoti ir cukraus kiekį kraujyje.

Pagalba kovojant su onkologinėmis ligomis ir prevencinės priemonės, stengiantis jų išvengti – labai aktuali ir neabejotinai viena jautriausių temų. Mokslininkai, norėdami rasti atsakymą, ar egzistuoja ryšys tarp vėžinių susirgimų ir kanapių aliejaus naudojimo, atlieka vis daugiau išsamesnių tyrimų. Nors iki šiol turimi tyrimų rezultatai nuteikia optimistiškai, tačiau kol kas aiškių išvadų, jog aliejus gali pagerinti būklę asmenų, sergančių vėžiu ar būti šios ligos prevencine priemone, nėra pateikiama.

Naudojimo būdai

Kanapių aliejus siūlo įvairias naudojimo galimybes – jis gali būti naudojamas kaip maisto papildas, pridedant prie įvairių maisto produktų ar patiekalų, pavyzdžiui, salotų ar glotnučių, gamybos. Jo naudojimas odos priežiūroje gali pasižymėti  drėkinimo privalumais, tiek aplikuojant tiesiai ant odos, tiek naudojant įvairius odos priežiūros produktus. Be to, jis gali būti naudojamas plaukų priežiūrai įmasažuojant į galvos odą arba sumaišius su kondicionieriumi, kad giliau pamaitintų plaukus. Jei norite naudoti kepime, geriausia naudoti nekaitinant arba mažai kaitinant pasirinktą indą dėl žemos dūmų temperatūros. Kartais kanapių aliejus gali būti naudojamas naminių gyvūnėlių priežiūrai, tačiau prieš darant tai labai svarbu pasikonsultuoti su veterinaru. Saikingumas ir aukštos kokybės šalto spaudimo aliejaus pasirinkimas išlieka gyvybiškai svarbūs siekiant optimalios naudos, o sveikatos priežiūros specialistų patarimas užtikrina pritaikytą naudojimą.

Neatsiejami mitai

Vienas iš pagrindinių mitų, apraizgiusių kanapių aliejų ir kitus iš šio augalo gaminamus produktus – jų tapatinimas su psichotropinį poveikį turinčia THC medžiaga. Galime nuraminti: šiame aliejuje THC nėra. Tai – visapusiškai naudingas produktas, kurį drąsiai galite duoti net ir savo vaikams.

Pluoštinių augalų aliejaus nauda yra paremta ne spalvingomis pardavėjų reklamomis, viliojančiomis pirkti, o mokslinių tyrimų rezultatais. Tai – akivaizdus įrodymas, jog šis produktas nėra tik mados reikalas, kaip kartais linkstama manyti. Žinoma, norint, jog aliejaus vartojimas turėtų akivaizdų teigiamą poveikį Jūsų organizmui bei išvaizdai, produktą reikia naudoti reguliariai, vadovaujantis specialistų rekomenduojamomis dozėmis. Suaugusiems rekomenduojama dienos norma – 1-2 v. š. , vaikams – 1-2 a. š. aliejaus.

Šalto spaudimo aliejų ar kitą kanapių produktą iš kokybiško bei natūralaus „Jorùs“ asortimento galite įsigyti internetu arba fizinėse mūsų prekybos vietose.

Informacija apie galimą kanapių aliejaus naudą organizmui parengta remiantis šiuo šaltiniu:

https://www.healthline.com/health/hemp-oil-benefits

https://www.healthline.com/nutrition/6-health-benefits-of-hemp-seeds

https://www.medicalnewstoday.com/articles/323037

Atraskite Jorùs

Populiariausi produktai

Žiūrėti visas prekes