Susisiekite: info@jorus.lt | +370 608 74355 (I-V, 9-18 val.)
Nuolaidos kovo 18-24 dienomis: 30% CBD aliejams + 20% maisto produktams + 10% kosmetikai!

Vargina nemiga? Yra sprendimas!

CBN

Hypnos – miego dievas senovės graikų mitologijoje, gyvenantis oloje, šalia kurios teka užmaršties upė. Čia šviesa neprasiskverbia ir garsai nepasiekiami, o aplink augančios žolelės turi hipnotizuojantį poveikį. Kiekvieną vakarą dievas Hypnos kyla į dangų savo motinos Nyuktos (nakties) vežimu ir dovanoja miegą visiems žemės mirtingiesiems.

Šiandieniniame pasaulyje butų galima pajuokauti, jog šio gražaus mito veikėjas – dievas Hypnos, greičiausiai, naudoja pasenusią navigacinę sistemą, mat vis daugiau žmonijos taip ir neaplanko, nors yra labai laukiamas.

Neabejojama, jog miegas – gyvybiškai būtina organizmo funkcija, skirta jėgoms
atnaujinti ir padedanti išlikti budriems bei žvaliems dienos metu. Už tinkamą šios funkcijos veikimą yra atsakingas hormonas melatoninas, kuris sintetinamas kankoriežinėje liaukoje ir akių tinklainėje. Melatonino kiekis organizme priklauso nuo natūralios saulės šviesos, gaunamos dienos metu. Norėdami pagerinti miego kokybę, turėtumėte kuo daugiau dėmesio skirti užsiėmimams dienos šviesoje. Būnant uždaroje patalpoje, stenkitės, jog per langus patektų kuo įmanoma daugiau natūralios šviesos. Ypatingai svarbi aktyvi fizinė veikla gryname ore.

Tačiau ką daryti, jei visi išbandyti patarimai neveikia, o nemiga varo į neviltį?

Vis labiau populiarėjant kanapių ekstraktams, rinkoje galima rasti daugybę produktų, padedančių spręsti individualias problemas. Sprendžiant miego sutrikimus, ypač puiki ir veiksminga priemonė pasirodė CBN ekstraktas + melatoninas. Pasak mokslininkų, CBN yra labiausiai raminantis iš visų kanapėse esančių junginių. Tai yra labai specifinis kanabinoidas ir prisideda būtent prie miego kokybės gerinimo. Šis ekstraktas kartu su aukščiau aprašytu melatoninu susijungęs į tobulą duetą, gali pasiūlyti neįkainojamą pagalbą varginančioje kovoje su nemiga. Šį kartą tikrai nepralaimėsite.

* Rekomenduojama produktus naudoti išoriškai.

Atraskite Jorùs

Populiariausi produktai

Žiūrėti visas prekes